o nás

INFORMACE O SPOLEČNOSTI

Montedoro corp.s.r.o. je odborník v oboru známý pro vynikající kvalitu a ekonomickou cenu

Jsme skupina společností specializující se na výrobu textilií pro domácnosti, lůžkoviny, spotřební zboží a speciální přípravky a chemikálie pro zpracování kůže a textilu


Naše partnerská společnost, podnikající již více než 10 let, má pobočky v Indii, Číně a Singapuru a má rozsáhlou zákaznickou základnu v Indii i v zahraničí.

Abychom využili naše znalosti a dovednosti pro přínos českému trhu a dalším evropským zákazníkům, otevřeli jsme v České republice nový podnik - Montedoro corp. s.r.o, která vyrábí, dováží a prodává různé textilní bytové výrobky se sídlem a skladištěm v Ostravě.

Vyrábíme různé typy přikrývek, polštářů, povlečení, souprav a další výrobky z domácího textilu, jako jsou závěsy a koberce.

Náš tým má rozmanité zkušenosti z oboru v oblasti výroby, prodeje a marketingu, plánování, financí, logistiky, exportu a dovozu apod. Za krátkou dobu jsme dosáhli důvěry zákazníků díky naší dokonalé kombinaci - Vynikající kvalita a přiměřená cena

VIZE

"Stát se špičkou cílové společnosti v oblasti bytového vybavení a dekoračních doplňků tím, že prodáváme nejširší škálu nejkvalitnějších, nejmodernějších, estetických a prémiových produktů a vybudujeme nejvyšší úroveň spokojenosti zákazníků a loajality značky"

MISE

Vybudovat značku" Montedoro "na platformě důvěry, integrity, profesionality, znalostí a neustálé inovace, a tím vytvořit respektovanou značku v celé Evropě

A současně jsme schopni zásobovat i další firmy pod jejich obchodním názvem jako náš B2B prodej


THE DIFFERENCE MAKER

Fantastické chápání podnikatelského prostředí díky bohatým zkušenostem v businessu.

  • Silná podniková kultura a hodnoty jako čestnost, integrita a transparentnost.
  • procesy orientované na systém a orientované na výsledky.
  • Průběžná analýza pomocí nejlepších systémů pro pochopení chování spotřebitelů
  • Odbornost využívání více distribučních formátů
  • Prodejní tým s přítomností na trhu, který je schopen nových produktů a umístění.
  • Využitím naší nedávné prodejní a distribuční sítě spolu s naší nejmodernější infrastrukturou může být Montedoro silnou platformou pro váš růst.

Pokračujeme ve zdokonalování našich produktů a služeb, abychom vyhověli požadavkům a očekáváním našich zákazníků a splňovali je přes neustálé vyhodnocování a zlepšování účinnosti systému řízení kvality.